برگزاری دوره‌های آموزشی مجازی توسط جهاددانشگاهی خراسان شمالی برای پیشگیری از شیوع کرونا

تعداد بازدید:۱۹۲
سرپرست معاونت آموزشی جهادن دانشگاهی خراسان شمالی گفت: برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، دوره‌های آموزشی جهاددانشگاهی به‌صورت مجازی و الکترونیکی برگزار می‌شود.
برگزاری دوره‌های آموزشی مجازی توسط جهاددانشگاهی خراسان شمالی برای پیشگیری از شیوع کرونا

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان، حسن خوش‌صفا، اظهار کرد: برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، جهاددانشگاهی آمادگی برگزاری دوره‌های آموزشی مختلف برای دستگاه‌های اجرایی و نهادهای خصوصی و دولتی را دارد و بستر برگزاری دوره‌های آموزشی نیز آماده است.

وی ادامه داد: جهاددانشگاهی در سراسر کشور اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی مجازی کرده است و این دوره‌ها به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود.

سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی خراسان شمالی عنوان کرد: تاکنون دوره‌های آموزشی زبان انگلیسی، تربیت مربی مهدکودک و فوریت‌های پزشکی به‌صورت مجازی توسط جهاددانشگاهی استان برگزار شده است و سایر دوره های آموزشی در حال برنامه ریزی و هماهنگی جهت اجرا است.

‌وی عدم نیاز به حضور فیزیکی و رفت و آمد، هزینه کمتر، تنظیم سرعت یادگیری، آموزش محتوای موردنیاز، جذابیت بصری و شنیداری، به‌روز بودن محتوا، افزایش کیفیت یادگیری، رعایت عدالت آموزشی و استفاده از اساتید در مکان‌های مختلف را از مزایای ارائه خدمات آموزشی به‌صورت مجازی ذکر کرد.

وی تاکید کرد: برگزاری دوره‌های آموزشی مجازی در شهرهای بجنورد، شیروان و اسفراین امکان پذیر است.

 


نظر شما :