امضای تفاهم‌نامه همکاری مابین کمیته امداد خراسان شمالی و جهاد دانشگاهی

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۹:۴۱ کد : ۸۹۴ اخبارعمومی دیدار ها
تعداد بازدید:۶۰
تفاهم‌نامه همکاری بین کمیته امداد خراسان شمالی و جهاد دانشگاهی با موضوع برگزاری دوره‌های آموزشی برای مددجویان در جهت دستیابی به مهارت‌های مورد نیاز بازار کار با محوریت دانشجویان و هماهنگی با گروه‌های جهادی برای اعزام به مناطق محروم منعقد شد.
امضای تفاهم‌نامه همکاری مابین کمیته امداد خراسان شمالی و جهاد دانشگاهی

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی استان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، در این مراسم که با حضور مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی و رئیس جهاد دانشگاهی برگزار شد در خصوص به‌کارگیری راهبردهای جدید در حوزه اشتغال و هم‌افزایی در جهت خدمت‌رسانی به نیازمندان بحث و تبادل‌نظر شد.
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی نیز در این مراسم با اشاره به کشت گیاهان دارویی در منطقه و ایجاد اشتغال پایدار متناسب با ویژگی‌های بومی استان اظهار کرد: توجه به توسعه و کشت طرح گیاهان دارویی می‌تواند زمینه خوبی برای اشتغال خانواده‌های روستایی باشد و تاکنون نیز این نهاد از طریق راهبری شغلی توانسته اقدامات اولیه را انجام دهد.
مجید الهی راد در ادامه قالب طرح‌های اشتغال کمیته امداد را با توجه به ویژگی‌های اقلیمی استان دام‌پروری عنوان کرد و ضرورت اصلاح نژاد دام‌ها را در جهت افزایش سودآوری طرح‌ها، یک ضرورت برشمرد.
وی گفت: بحث آموزش‌های دامداران و تغییر فرآیند دام‌پروری از شکل سنتی به صنعتی با همکاری جهاد دانشگاهی برآیند خوبی خواهد داشت.
وی به ورود جهاد دانشگاهی در بحث برگزاری دوره‌های آموزشی نیز اشاره و تصریح کرد: برگزاری دوره‌های مجازی توسط جهاد دانشگاهی نقطه قوتی مهم در پایداری طرح‌های اشتغال است.
 


نظر شما :